SZALOWA SPORT ARENA
Obóz piłkarski Hotel Porto w Radomsku
26 września 2019

SZKÓŁKAPIŁKARSKA

NAPISZ DO NAS:

biuro@ansport.eu

ZADZWOŃ DO NAS:

(+48) 518-372-457

organizator obozów piłkarskich

Ośrodek sportowo-wypoczynkowy Szalowa Sport Arena położony w wyjątkowym miejscy na terenie północnej części Beskidu Niskiego, granicząc z Pogórzem Ciężkowickim, w malowniczej miejscowości Szalowa (woj. małopolskie). Ośrodek dysponuje obiektem hotelowo – rekreacyjnym z zapleczem noclegowym, szatniowym i odnowy biologicznej oraz pełnowymiarowego boiska piłkarskiego o wymiarach 68m x 105m krytego halą pneumatyczną o wymiarach 75m x 111m.

 

Ośrodek oferuje 70 miejsc noclegowych w dwu oraz czteroosobowych pokojach o wysokim standardzie. Wszystkie pokoje są umeblowane oraz wyposażone w łazienkę z prysznicem i telewizor. Dla sympatyków sportu hotel zapewnia dostęp do najpopularniejszych telewizyjnych kanałów sportowych w tym do programów kodowanych.  W całym hotelu dostępna jest bezprzewodowa sieć WiFi.

 

Do dyspozycji uczestników obozu sportowego dostępna jest klimatyzowana sala konferencyjna o pojemności 100 osób. Sala wyposażona jest w sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu.

 

Szalowa Sport Arena zadbała również o odnowę biologiczną. Na terenie hotelu znajduje się gabinet masażu, sala fitness, sauna fińska oraz szatnie z natryskami.  Dodatkowe atrakcje m.in. to: stoły do tenisa stołowego, piłkarzyki, konsola PlayStation 4 z projektorem multimedialnym.  

 

 

Masz pytania? Napisz do nas...
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

(+48) 518-372-457

...lub zadzwoń na nr

ZAUFALI NAM M.IN.:

SZKÓŁKAPIŁKARSKA

organizator obozów piłkarskich

Copyright © 2019 ANSPORT

Firma ANSPORT specjalizuje się w organizacji letnich oraz zimowych obozów piłkarskich oraz innych dyscyplin sportu. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla juniorskich, młodzieżowych jak i dorosłych zespołów sportowych.

INFORMACJE

O firmie                

Ośrodki                   

Kontakt                   

Dokumenty

 

KONTAKT

(+48) 518-372-457

 

biuro@ansport.eu