HOTEL SOLARIS
26 września 2019

SZKÓŁKAPIŁKARSKA

NAPISZ DO NAS:

biuro@ansport.eu

ZADZWOŃ DO NAS:

(+48) 518-372-457

organizator obozów piłkarskich

Hotel Solaris Lupus znajduje się w Kaliszu Pomorskim,zaledwie 300 metrów od Jeziora Młyńskie i Jeziora Duże. Oferuje on pokoje z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu, telewizorem i minibarem. 

 

  • Śniadanie serwowane jest codziennie rano w hotelowej restauracji, która specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Goście mogą także zrelaksować się w hotelowym barze lub skorzystać z grilla
  • Zaledwie 300 m z hotelu do jeziora.
  • W pobliżu Hala widowiskowo – sportowa w Kaliszu Pomorskim. W hali znajduje się m. in. wielofunkcyjna sala portowa o wymiarach 18,30 x 35,90 x 7,40 m z widownią do 200 miejsc oraz z podwieszaną tablicą wyników sportowych. Do dyspozycji są również szatnie,umywalnie, natryski oraz WC..
  • Stadion Miejski Położony w Kaliszu Pomorskim w którego skład wchodzą: boisko do piłki nożnej o wymiarach pokryte nawierzchnią trawiastą; boisko do piłki nożnej o sztucznej nawierzchni o wymiarach 65 x 100 m; 2 boiska wielofunkcyjne o sztucznej nawierzchni do piłki siatkowej,koszykówki i tenisa ziemnego.
  • Dodatkowa Hala sportowa w Pomierzynie.
Masz pytania? Napisz do nas...
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

(+48) 518-372-457

...lub zadzwoń na nr

ZAUFALI NAM M.IN.:

SZKÓŁKAPIŁKARSKA

organizator obozów piłkarskich

Copyright © 2019 ANSPORT

Firma ANSPORT specjalizuje się w organizacji letnich oraz zimowych obozów piłkarskich oraz innych dyscyplin sportu. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla juniorskich, młodzieżowych jak i dorosłych zespołów sportowych.

INFORMACJE

O firmie                

Ośrodki                   

Kontakt                   

Dokumenty

 

KONTAKT

(+48) 518-372-457

 

biuro@ansport.eu