GOŚCINIEC
01 października 2019

SZKÓŁKAPIŁKARSKA

NAPISZ DO NAS:

biuro@ansport.eu

ZADZWOŃ DO NAS:

(+48) 518-372-457

organizator obozów piłkarskich

Gościniec to obiekt noclegowo-gastronomiczny położony w dolinie Czarnego Potoku w odległości 800m od Kolejki Gondolowej Jaworzyna Krynicka w m. Krynica-Zdrój woj. małopolskim. W odległości 400 m od Naszego obiektu znajduje się Krynicki Park Linowy a nieco dalej kolej gondolowa na Jaworzynę Krynicką.

 

Hotel dysponuje profesjonalną, klimatyzowaną salą konferencyjną o powierzchni 220 m2 raz salę regionalną z barem i kominkiem . Na terenie obiektu znajduje się sauna, jacuzzi, ogród letni z placem zabaw oraz zamykany parking.

 

We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi. Indywidualnie urządzone pokoje utrzymane są w żywych lub pastelowych kolorach, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Pokoje dysponują łazienką z prysznicem.

 

  • Blisko szlaków górskich, tras narciarskich i Jaworzyny Krynickiej.

 

  • Hala lodowa wraz z wypożyczalnią łyżew.

 

  • Na terenie Krynicy-Zdroju oraz okolic znajduje się wiele ogólnodostępnych boisk sportowych, a  w tym m.in.: Park sportowo-rekreacyjny Czarny Potok, Stadion piłkarski przy ul. Park Sportowy.

 

Masz pytania? Napisz do nas...
Treść wiadomości:
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

(+48) 518-372-457

...lub zadzwoń na nr

ZAUFALI NAM M.IN.:

SZKÓŁKAPIŁKARSKA

organizator obozów piłkarskich

Copyright © 2019 ANSPORT

Firma ANSPORT specjalizuje się w organizacji letnich oraz zimowych obozów piłkarskich oraz innych dyscyplin sportu. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla juniorskich, młodzieżowych jak i dorosłych zespołów sportowych.

INFORMACJE

O firmie                

Ośrodki                   

Kontakt                   

Dokumenty

 

KONTAKT

(+48) 518-372-457

 

biuro@ansport.eu